≡ Замовити екскурсію на вертольоті ➤ Helitour - вертолітні тури по Україні ➤ вибрати екскурсію на вертольоті

Екскурсія на вертольоті

Політ на вертольоті – це захоплююча прогулянка по небу, яка не тільки запам’ятається вам на все життя, але і дозволить побачити місто з іншого ракурсу. До того ж, це дуже оригінальний подарунок, реалізувати який допоможе команда професійних пілотів і інструкторів. А людина, яка отримала сертифікат, напевно буде в захваті від вашої винахідливості.

Особливі враження від екскурсії на вертольоті

Можливість літати на вертольоті з’явилася у простих обивателів не так давно. Якщо авіаподорожі на літаках – вже звичне явище, то недорогі вертолітні прогулянки – зовсім інакше. І навіть, якщо ви думаєте, що вже літали на літаку і вас нічим здивувати, це зовсім не так. Неспішний політ на вертольоті непорівнянний з тими враженнями, які він дарує зі звичайним авіаперельотом з пункту «А» в пункт «Б»:

  • «прогулюючись» по небу на вертольоті, ви зможете сповна насолодитися панорамним видом з вікна;
  • до того ж, вертоліт може деякий час парити на одному місці, даючи можливість своїм пасажирам відобразити момент на фото або відео;
  • наша компанія надає свої послуги цілий рік, тому, у нас ви можете замовити тур як взимку, так і влітку за помірною ціною;
  • вертольоти мають можливість посадки і зльоту практично з будь-якої поверхні невеликої площі, тому під час деяких екскурсій, які ви можете купити на цьому сайті, пасажири можуть зробити додаткове приземлення під час вертолітного туру.
Оглядовий політ над Києвом
Оглядовий політ над Києвом

Ознакомительный обзорный полет над Киевом. Продолжительностью полета - до 15 мин. Может стать отличным подарком

Детальніше
Політ на вертольоті в Межигір’ї
Політ на вертольоті в Межигір’ї

Детальніше
Київські мости та Межигір’я – великий оглядовий політ
Київські мости та Межигір’я – великий оглядовий політ

Детальніше
Вертолітний тур – Церква на воді
Вертолітний тур – Церква на воді

Включає тури: Оглядовий політ над Києвом + Церква на воді. ? Тривалість польоту - до 75 хв.

Детальніше
Політ на вертольоті над Прип’ятью і Чорнобилем
Політ на вертольоті над Прип’ятью і Чорнобилем

Детальніше
Вертолітні тури в Прип’ять і Чорнобиль для туристичних груп
Вертолітні тури в Прип’ять і Чорнобиль для туристичних груп

Детальніше
Навіть найдешевша і нетривала екскурсія над Києвом дозволить вам відчути бурю емоцій. А її вартість дозволяє зробити такий подарунок ювілярові, молодятам або просто близькій людині. Ви можете бути абсолютно спокійні про свою і його безпеки. У нас працюють висококваліфіковані пілоти, кожен з яких має багаторічний досвід управління вертольотом. До того ж, кожен пасажир у момент польоту застрахований.

Куди полетіти на екскурсію?

Екскурсійна програма, представлена в нашій компанії, включає такі напрямки:
  • Оглядовий політ над Києвом. Екскурсія проходить уздовж річки Дніпро і відкриває для жителів і гостей столиці чудові панорами міста. При бажанні, ви можете вибрати будь-який інший напрямок руху і побачити улюблені місця з висоти пташиного польоту.
  • Політ в Межигір'я. Відомий Національний парк загальною площею понад 140 га зовсім недавно був недоступний широкому колу осіб. Сьогодні, замовивши у нас екскурсію на вертольоті, ви зможете побачити відоме Межигір'я з висоти хмар. І це найбільш раціональне рішення, адже обійти таку територію за один день самостійно - неможливо. До того ж, у вартість входить політ над Трухановим островом, Аркою дружби народів, островом Муромець і т. д.
  • Вертолітний тур «Церква на воді». Спасо-Преображенська церква на воді - це дивовижна пам'ятка, якій вже майже 200 років. Незважаючи на те, що вона була затоплена і 30 років простояла в аварійному стані, сьогодні, ви можете замовити недорогий тур з зупинкою біля відновленої церкви і побачити: Труханів острів, Батьківщину Мати, Києво-Печерську лавру і багато іншого з висоти в кількох сотень метрів .
  • Прип'ять і Чорнобиль. Загадкова зона відчуження - за відгуками, це одне з найбільш привабливих місць для туристів з усієї України. Під час двогодинної подорожі ви зможете не тільки в повній мірі насолодитися прогулянкою, але і побачити цілісну картину місця, до якого ось уже 30 років не торкалася рука людини. В ціну туру входить оглядова екскурсія над Києвом і Межигір'ям.

Скільки коштує вертолітна екскурсія?

Ціни на всі види послуг компанії вказані на сайті, тут же ви можете ознайомитися з відгуками наших клієнтів. У вартість входять послуги інструктора, пілота, а також фото- та відеозйомка. Всі послуги можна сплатити за безготівковим розрахунком. Ми працюємо цілий рік з 8.00 до 20.00. А для того, щоб уточнити скільки коштує політ на вертольоті за індивідуальним маршрутом, достатньо зв'язатися з нами по телефону.