≡ Замовити екскурсію на вертольоті ➤ Helitour - вертолітні тури по Україні ➤ вибрати екскурсію на вертольоті

Екскурсія на вертольоті

Політ на вертольоті – це захоплююча прогулянка по небу, яка не тільки запам’ятається вам на все життя, але і дозволить побачити місто з іншого ракурсу. До того ж, це дуже оригінальний подарунок, реалізувати який допоможе команда професійних пілотів і інструкторів. А людина, яка отримала сертифікат, напевно буде в захваті від вашої винахідливості.

Особливі враження від екскурсії на вертольоті

Можливість літати на вертольоті з’явилася у простих обивателів не так давно. Якщо авіаподорожі на літаках – вже звичне явище, то недорогі вертолітні прогулянки – зовсім інакше. І навіть, якщо ви думаєте, що вже літали на літаку і вас нічим здивувати, це зовсім не так. Неспішний політ на вертольоті непорівнянний з тими враженнями, які він дарує зі звичайним авіаперельотом з пункту «А» в пункт «Б»:

  • «прогулюючись» по небу на вертольоті, ви зможете сповна насолодитися панорамним видом з вікна;
  • до того ж, вертоліт може деякий час парити на одному місці, даючи можливість своїм пасажирам відобразити момент на фото або відео;
  • наша компанія надає свої послуги цілий рік, тому, у нас ви можете замовити тур як взимку, так і влітку за помірною ціною;
  • вертольоти мають можливість посадки і зльоту практично з будь-якої поверхні невеликої площі, тому під час деяких екскурсій, які ви можете купити на цьому сайті, пасажири можуть зробити додаткове приземлення під час вертолітного туру.
Оглядовий політ над Києвом – 12 хвилин
Оглядовий політ над Києвом – 12 хвилин

Ознакомительный обзорный полет над Киевом. Продолжительностью полета - до 15 мин. Может стать отличным подарком

Детальніше
Оглядовий політ над Києвом – 18 хвилин
Оглядовий політ над Києвом – 18 хвилин

Детальніше
Політ на вертольоті в Межигір’я – 24 хвилини
Політ на вертольоті в Межигір’я – 24 хвилини

Детальніше
Політ над Київом та Межигір’ям – 30 хвилин
Політ над Київом та Межигір’ям – 30 хвилин

Детальніше
Київські мости та Межигір’я, великий оглядовий політ – 42 хвилини
Київські мости та Межигір’я, великий оглядовий політ – 42 хвилини

Детальніше
Політ на вертольоті в с.Гусінци до церкви на воді – 66 хвилин
Політ на вертольоті в с.Гусінци до церкви на воді – 66 хвилин

Включає тури: Оглядовий політ над Києвом + Церква на воді. ? Тривалість польоту - до 75 хв.

Детальніше
Політ на вертольоті над Прип’ятью і Чорнобилем – 110 хвилин
Політ на вертольоті над Прип’ятью і Чорнобилем – 110 хвилин

Детальніше
Вертолітні тури в Прип’ять і Чорнобиль для туристичних груп
Вертолітні тури в Прип’ять і Чорнобиль для туристичних груп

Детальніше
Навіть найдешевша і нетривала екскурсія над Києвом дозволить вам відчути бурю емоцій. А її вартість дозволяє зробити такий подарунок ювілярові, молодятам або просто близькій людині. Ви можете бути абсолютно спокійні про свою і його безпеки. У нас працюють висококваліфіковані пілоти, кожен з яких має багаторічний досвід управління вертольотом. До того ж, кожен пасажир у момент польоту застрахований.

Куди полетіти на екскурсію?

Екскурсійна програма, представлена в нашій компанії, включає такі напрямки:
  • Оглядовий політ над Києвом. Екскурсія проходить уздовж річки Дніпро і відкриває для жителів і гостей столиці чудові панорами міста. При бажанні, ви можете вибрати будь-який інший напрямок руху і побачити улюблені місця з висоти пташиного польоту.
  • Політ в Межигір'я. Відомий Національний парк загальною площею понад 140 га зовсім недавно був недоступний широкому колу осіб. Сьогодні, замовивши у нас екскурсію на вертольоті, ви зможете побачити відоме Межигір'я з висоти хмар. І це найбільш раціональне рішення, адже обійти таку територію за один день самостійно - неможливо. До того ж, у вартість входить політ над Трухановим островом, Аркою дружби народів, островом Муромець і т. д.
  • Вертолітний тур «Церква на воді». Спасо-Преображенська церква на воді - це дивовижна пам'ятка, якій вже майже 200 років. Незважаючи на те, що вона була затоплена і 30 років простояла в аварійному стані, сьогодні, ви можете замовити недорогий тур з зупинкою біля відновленої церкви і побачити: Труханів острів, Батьківщину Мати, Києво-Печерську лавру і багато іншого з висоти в кількох сотень метрів .
  • Прип'ять і Чорнобиль. Загадкова зона відчуження - за відгуками, це одне з найбільш привабливих місць для туристів з усієї України. Під час двогодинної подорожі ви зможете не тільки в повній мірі насолодитися прогулянкою, але і побачити цілісну картину місця, до якого ось уже 30 років не торкалася рука людини. В ціну туру входить оглядова екскурсія над Києвом і Межигір'ям.

Скільки коштує вертолітна екскурсія?

Ціни на всі види послуг компанії вказані на сайті, тут же ви можете ознайомитися з відгуками наших клієнтів. У вартість входять послуги інструктора, пілота, а також фото- та відеозйомка. Всі послуги можна сплатити за безготівковим розрахунком. Ми працюємо цілий рік з 8.00 до 20.00. А для того, щоб уточнити скільки коштує політ на вертольоті за індивідуальним маршрутом, достатньо зв'язатися з нами по телефону.