≡ Хеліскіінг в Карпатах ➤ катання на гірських лижах і сноуборді з вертольота ➤ замовити вертоліт для хеліскіінга в Україні

Хеліскіінг

Якщо щорічне «культурне» катання на лижах набридло, а за новими відчуттями ви готові відправитися навіть в Прип’ять – хеліскіінг створений для вас. Екстремальний спуск по посипаній снігом цілині – задоволення для тих, хто віртуозно володіє мистецтвом катання на сноуборді і готовий підкорити найнеприступніші вершини Карпат.

Що таке хеліскіінг?

Хеліскі – це різновид фрірайду, що заслужила захоплені відгуки від шанувальників гострих відчуттів. Його суть полягає в спуску по незайманому сніжному схилу далеко від облаштованих трас з підйомом до точки старту на вертольоті. Замовивши такий спосіб підйому, ви максимально швидко опинитеся на вершині, яку майже неможливо підкорити іншим способом.

Так звичне катання на лижах стає справжнім задоволенням, яке не має ціни. Миттєвості польоту на вертольоті, що дозволяють насолодитися красою незайманої людиною природи, змінюються відчуттям свободи, ейфорії, коли ви спускаєтеся з дикого схилу, повністю розкриваючи можливості сноуборду.

Що входить в послугу?

Heliski включає в себе безпосередньо підйом на обрану гору і висадку з вертольота. Скільки коштує хелібординг залежить від обраної програми: недорогого одиночного туру, з друзями або родиною, а також часу польоту.

Для вашої зручності в ціну туру відразу ж включається вартість чартеру з Києва до Карпат. Так ви зможете точно розраховувати свої витрати, не псуючи передчуття від екстремального катання фінансовими питаннями.

Замовити вертоліт для хеліскіінга потрібно не менше ніж за три дні до планованого спуску. Крім оренди вертольота для підйому в гори, ви можете розраховувати на комфортну зворотню подорож, яку включено до вартості хеліскі туру.

Також ми допоможемо знайти досвідченого інструктора, який недорого навчить новачків всім тонкощам хелібордингу.

Що взяти з собою?

Так як heliski передбачає спуск по незайманому снігу в незвичних і більш складних в порівнянні з обкатаною трасою умовах, для нього необхідний спеціальний сноуборд або лижі. Тільки так ви отримаєте непередаване задоволення від катання, не ризикуючи власним здоров’ям.

Також варто запастися:

  • теплим гірськолижним костюмом з невеликим запасом змінних рукавичок, шапочок, масок;
  • набором необхідних інструментів.

Так як існує ризик сходження лавини, потрібно орендувати або недорого справити собі:

  • біпер, що дозволяє швидко виявити загублену людину;
  • лавинний щуп (до 3 м) для пошуку людей під товстим шаром снігу;
  • лопату.

Необов’язково, але бажано, судячи з відгуків досвідчених фрирайдерів, тим, хто знає ціну власного здоров’я, включити в набір для хеліскіінга:

  • авалунг – пристрій для дихання під товщею снігу;
  • протилавинний рюкзак, що забезпечує більш безпечне положення при попаданні під лавину.

Уточнити, скільки коштує переліт на вертольоті з Києва до Карпат з подальшим лижним спуском з обраної гори, можна, зателефонувавши до нас або зв’язавшись через форму на сайті.

Замовивши наші послуги, ви не тільки будете насолоджуватись прекрасними видами з вікна вертольота, але і відкриєте для себе нові грані задоволення від катання на лижах, не переплачуючи на вартості.