≡ Оренда вертольота в Києві ➤ орендувати вертоліт для польотів по Україні ➤ вартість оренди вертольота з пілотом

Оренда вертольота в Києві

Швидкість пересування вертольота в шість разів перевищує показники автомобіля. Пілотові не доводиться стояти в заторах, гальмувати на світлофорах або перед пішохідними переходами, а пасажири повітряного транспорту не відчувають дискомфорту через погані дороги. Саме тому оренда вертольота в Києві та інших містах набуває все більшої популярності.

Де замовити оренду вертольота в Києві?

Компанія «Helitour» – це команда досвідчених професіоналів, які щодня працюють над створенням максимально комфортних умов для кожного клієнта. Недорогі оглядові екскурсії, чартерні польоти на вертольоті по Україні, міні-подорожі по індивідуально розробленим планам і навіть вантажні перевезення – послуги, якими сьогодні може скористатися кожен.

Чому варто замовити політ саме у нас?

  1. Невисока ціна. Саме питання вартості вертолітної подорожі, як правило, хвилює людей більше ніж що. І це зовсім не дивно. Адже, не так давно, далеко не кожен міг собі дозволити замовити політ на вертольоті. Стереотип «дорожнечі» цієї послуги закріпився за нею, хоча і безпідставно.
  2. Різноманітність маршрутів. Для того, щоб здійснити мрію своєї близької людини або власну, цілком достатньо купити недорогий оглядовий тур над столицею. Незважаючи на його невисоку вартість, море незабутніх вражень гарантовані всім пасажирам. Але, не варто обмежуватися лише цим. Численні відгуки наших клієнтів говорять лише про одне – кожна екскурсійна програма, комфорт чартерних рейсів і приватних польотів, а також професіоналізм екіпажу повністю виправдовують свою ціну. Ми організовуємо оглядові екскурсії над Києвом, недорогі польоти до зони відчуження (Чорнобиль і Прип’ять), в Межигір’я і Церква на воді.
  3. Сертифікована техніка. Залежно від мети оренди і кількості пасажирів ви можете вибрати одну з наступних моделей: Robinson R44 Raven II, Eurocopter EC120, Bell 407. Вертолітні тури володіють однією особливістю: чим вища вартість години польоту на обраному вертольоті, тим нижче ціна туру для кожного з пасажирів. Їх кількість варіюється: Robinson – 3 пасажири, Eurocopter – 4, Bell – 5.

Умови оренди вертольота

Багаторічний досвід роботи дозволив нам створити оптимальні умови співпраці з клієнтами. Обмеження оренди скорочені до необхідного мінімуму і орієнтовані виключно на безпеку і комфорт пасажирів:

  • для здійснення польоту погода повинна бути досить ясною, тому гроза, туман, низька хмарність і інші негативні фактори можуть стати причиною перенесення подорожі;
  • вам варто забронювати місце хоча б за два дні до здійснення туру, але, якщо ви цього не зробили, ми докладемо всіх зусиль, щоб ви змогли полетіти навіть в тому випадку, якщо оголосили про свої наміри всього за кілька годин до зльоту;
  • час зльоту може варіюватися в залежності від побажань клієнтів, але посадка на аеродром має бути здійснена до заходу сонця;
  • завдяки опалювальним системам, якими оснащений Робінсон та інші моделі, вертолітні подорожі здійснюються в будь-який час року.

Скільки коштує оренда вертольота в Києві?

На нашому сайті представлена докладна інформація про вартість вертолітних екскурсій, відгуки тих, хто вже скористався послугами оренди та інша корисна інформація. Для того, щоб уточнити скільки коштує рейс за обраним вами маршрутом, достатньо зв’язатися з нами за телефоном або заповнити форму зворотного зв’язку.