Хеліскіінг в Карпатах ➤ катання на гірських лижах і сноуборді з вертольота ➤ замовити вертоліт для хеліскіінга в Україні
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати
Хеліскіінг

Хеліскіінг

Якщо щорічне «культурне» катання на лижах набридло, а за новими відчуттями ви готові відправитися навіть в Прип’ять – хеліскіінг створений для вас. Екстремальний спуск по посипаній снігом цілині – задоволення для тих, хто віртуозно володіє мистецтвом катання на сноуборді і готовий підкорити найнеприступніші вершини Карпат.

Хеліскі – це різновид фрірайду, що заслужив захоплені відгуки від шанувальників гострих відчуттів. Його суть полягає в спуску по незайманому сніжному схилу далеко від облаштованих трас з підйомом до точки старту на вертольоті. Замовивши такий спосіб підйому, ви максимально швидко опинитеся на вершині, яку майже неможливо підкорити іншим способом.

Що входить в послугу?

Heliski включає в себе безпосередньо підйом на обрану гору і висадку з вертольота. Скільки коштує хелібординг залежить від обраної програми: недорогого одиночного туру, з друзями або родиною, а також часу польоту.

Для вашої зручності в ціну туру відразу ж включається вартість чартеру з Києва до Карпат. Так ви зможете точно розраховувати свої витрати, не псуючи передчуття від екстремального катання фінансовими питаннями.

Замовити вертоліт для хеліскіінга потрібно не менше ніж за три дні до планованого спуску. Крім оренди вертольота для підйому в гори, ви можете розраховувати на комфортну зворотню подорож, яку включено до вартості хеліскі туру.

Також ми допоможемо знайти досвідченого інструктора, який недорого навчить новачків всім тонкощам хелібордингу.

Задати запитання

Що взяти з собою?

Так як heliski передбачає спуск по незайманому снігу в незвичних і більш складних в порівнянні з обкатаною трасою умовах, для нього необхідний спеціальний сноуборд або лижі. Тільки так ви отримаєте непередаване задоволення від катання, не ризикуючи власним здоров’ям. Також варто запастися:

Наш інстаграм