≡ Політ на вертольоті в Прип'ять для туристичних груп ➤ Замовити екскурсію на вертольоті в Чорнобиль для групи туристів

Вертолітні тури в Прип’ять і Чорнобиль для туристичних груп

Політ до Чорнобиля з міста Славутич - супутника ЧАЕС

Час польоту:

від 60 хвилин

Місце вильоту:

місто Славутич

Ви побачите:

  • Славутич;
  • Залишені села;
  • Антена Чорнобиль-2;
  • Прип'ять;
  • Чорнобильську АЕС;
  • Чорнобиль;

Ціна*:

*ціна вказана за 1 пасажира і діє при наявності 3х пасажирів на борту.

Для туристичних груп, ми пропонуємо більш вигідні польоти на вертольоті до Чорнобиля і зону відчуження. Політ до Чорнобиля з міста Славутич - супутника ЧАЕС.
Туристи групами по 3 людини, вилітають з м.Славутич на вертолітний екскурсію до Чорнобиля, Припяті і зону відчуження. Іншим учасникам туру, нудьгувати під час очікування своєї черги, не доведеться. Досвідчений гід познайомить групу з унікальною архітектурою і життям наймолодшого міста в Україні, побудованого після аварії на ЧАЕС для евакуйованих людей, ліквідаторів наслідків і працівників ЧАЕС. Так само буде можливість відвідати музей Славутича та Чорнобильської АЕС.
Переваги польоту в Чорнобиль через Славутич очевидні, крім більш вигідної цінової пропозиції, туристи на власні очі побачать, як сьогодні живуть люди, що працюють на ЧАЕС. В учасників туру з'являється унікальна можливість поспілкуватися з реальними ліквідаторами катастрофи та поставити свої запитання.

За словами наших замовників, вертолітний екскурсія в Прип'ять і Чорнобиль дещо не поступається пішим екскурсіям в зону відчуження, а навпаки доповнює і примножує враження. Види, які відкриваються з висоти 200 - 300 метрів залишають незабутні враження. За час польоту можна побачити м.Славутич, занедбані села, стада диких тварин на заповідних територіях, антени Чорнобиль-2, місто Прип'ять, Чорнобильську атомну електростанцію, місто Чорнобиль.